صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 37

کاربر سایت
    دستاوردها:
    500 Experience Points1 year registered

Summoner ID
    viperiran
    Server
    EU Nordic & East
    پسندیده
    5
    مورد پسند : 10 بار در 7 پست
    Yasuo

پیش فرض پاسخ : بهترین چمپ ها از لذت بازی کردن و قدرت

چون من کلا از هیرو های ap بیشتر خوشم میاد میشه بگین تانک ap بین gragas and maokai and amummu and cho gath کدوم بهتره ؟

کاربر سایت
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points

Summoner ID
    hosein09
    Server
    EU West
    پسندیده
    52
    مورد پسند : 7 بار در 6 پست
    Vayne

به نظر من همشون اگه بلد باشی عالین

ولی cho'gath ba maokai سر ترن

کاربر سایت
    دستاوردها:

Summoner ID
    viperiran
    Server
    EU Nordic & East
    پسندیده
    5
    Yasuo

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein09 نمایش پست ها
    به نظر من همشون اگه بلد باشی عالین

ولی cho'gath ba maokai سر ترن

من با ammumu بازی کردم خیلی خوشم اومد
    shaco لول گیری پیشنهادی براش ندارین ؟؟

کاربر سایت
    دستاوردها:

Summoner ID
    viperiran
    Server
    EU Nordic & East
    پسندیده
    5
    Yasuo

wow.... wow
    بابا این master yi دیگه کیه..
    تاحالا نشده بود بازی normal اینقد قشنگ بازی کنم که تمام 9 نفر تو گیم منو honor کنن D:
    ولی امروز بازی اخر یک عدد TRistana ترولر امد 40 بار مرد و feed داد از اخرم خودم با master yi بازی رو carry کردم بردیم
    کاربر مقابل پست vigoviper عزیز را پسندیده است: hosein09 (04-13-2015)

کاربر سایت
    دستاوردها:

Summoner ID
    hosein09
    Server
    EU West
    پسندیده
    52
    مورد پسند : 7 بار در 6 پست
    Vayne

fizz هم خییییلی قویهه (noob champ)
    کاربر مقابل پست hosein09 عزیز را پسندیده است: vigoviper (04-16-2015)

کاربر سایت
    Summoner ID
    the dayus
    Server
    EU Nordic & East
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 1 بار در 1 پست
    Hecarim

سلام دوستان

همه هیرو ها نقاط ضعف و قدرت خودشونودارن. کلا هیرو ضعیف نداریم. ولی بهتره که هیروهایی با ccهای بیشترو انتخاب کنیم. مثل sej - thresh - vi - nautو ...

کاربر سایت
    دستاوردها:

Summoner ID
    _mehdi_
    Server
    EU Nordic & East
    پسندیده
    1
    مورد پسند : 8 بار در 6 پست
    Rengar

ویرایش توسط Mehdi : 10-07-2015 در ساعت 02:01 AM
    کاربر مقابل پست Mehdi عزیز را پسندیده است: hosein09 (05-11-2015)

کاربر سایت
    دستاوردها:

Summoner ID
    Alex monroe
    Server
    EU Nordic & East
    پسندیده
    1
    مورد پسند : 3 بار در 3 پست
    Annie

سلام .

اگه لاین تاپ میری حتما yasuo و darius و pantheon و jravan iv رو امتحان کن

yasuo یکی از بهترین چمپ هایی هست که خریدم ... واقعا فوق العاده س ... اگه خم و چمش دستت بیاد واقعا واسه تیم دشمن میشی " معضل !!! "

البته این از اون سری چمپ هاست که اگه 1000 بار بازی کنی باهاش دفعه ی 1001 م هم باز یه چیزی داره که یاد بگیری ... واسه همین مستر شدن با این چمپ همونطور که تو رفرنس ها هم گفته شده کار سختیه

اما حتی در حد متوسط هم باز اینقدر این چمپ قوی هست که بتونی carry بشی .

فقط سختی که با یاسو داری اینه که بتونی Q هاشو خوب فرود بیاری رو فرق سر دشمنت . اگه تو این کار مستر بشی ... حله

من خودم هنوز دارم ازش یاد میگیرم اما هر بار که باهاش بازی میکنم از قدرتش به هیجان میام ..

راجب Darius هم که یه مدت main champ من بود اگه بخوام چیزی بگم اینه که خصوصیت اصلی و واقعا نابود کننده ی داریوش همین خونریزی یا hammerage ( اگه درست نوشته باشم ) هست .

اوایل بازی کافیه دو تا اتک بزنی و یه Q سه تا قطره خونی که دورش میچرخه به اندازه یه اتک یا دو تا اتک کامل ازش خون میبره و اگر یکم چمپ رو به روت کاغذی باشه یا باید تلپرت کنه برگرده یا بمونه زیر تاور که هردوش به نفع شماست . اگرم مثه garen یکم کله خراب تر باشه باز عقب نشینی میکنه چون میدونه ادامه دوئل قطعا به ضررشه ... داریوش از اون چمپ هاست که باید بلای بزن در رو و خفت کردنی سرش بیاری تا بتونی بشونی سر جاش .

خصوصیت دیگه ای که داریوش داره اینه که داریوش در کنار اینکه واقعا اتک سنگینی داره با اون خونریزیش ، تانک نسبتا سنیگینی هم هست ... اواخر بازی کشتن داریوش کار یه نفر نیست . ( البته در شرایط کاملا یکسان مثه runes و mastery برابر و تعداد کیل های نسبتا مساوی )

و ultimate داریوش هم که دیگه کارو تموم کرده واقعا ... همین خصوصیت که با هر قطره خون 20 درصد بیشتر true damage میده و اگر با ult داریوش بمیری اون دوباره اماده زدن میشه ( البته واسه تایم محدود اما کافی واسه تعقیب گریز ) واقعا میتونی یه لاین وحشت بسازی واسه دشمنت . با این خصوصیات اگر یکم باهاش دستت روون بشه تو هر بازی duoble و teriple رو شاخته و حتی quadra و penta هم میشه گرفت باهاش .

توضیحات اضافی نمیدم که خسته بشین ... همین حد که داریوش همیشه ترسناک بوده و هست ...

مورد بعدی pantheon هست . این اسپارتان با stun و Q به شدت میتونه واسه دشمن در خط بالا خطر ساز باشه . و در خفت گیری ها هم W (همون Stun ) میتونه کشتن دشمن رو تضمین کنه .

و ult فانتئون که واقعا به نظر من معضلی هست در بازی ... یهو از ناکجا اباد یه دایره قرمز رنگ دورت دیده میشه بلافاصله از اسمون میپره روسرت ... W بعد Q بعد E بعد اتک .. دوباره Q اماده س ... و تموم . اگر طرف تانک بود یه ignite میتونه تموم کننده باشه . البته این Combo skill که من گفتم سلیقه ی منه و ممکنه یکی اول نیزه رو بزنه بعد استان کنه ... بهرحال در هر صورتش کشنده س .

و Passive این چمپ که با هر 4 اتک شیلد میاد دورش که حتی اتک تاور رو هم دفع میکنه باعث شده که pantheon یکی از بهترین دایور های کل lol باشه . علاوه بر لاین رول جنگل خیلی کارامدی هم داره که باز بستگی به سلیقه بازیکن داره .

هیروی بعدی هم jarvan iv هست ... شاهزاده جاروان !

من اوایل که با جاروان بازی میکردم مثه بقیه چمپ هم تصور میکردم که خب همیشه بازی های اول بازی های مردن و شکست خوردن و فحش شنیدنه ... چون بهرحال نیو هستی .

اما با بازی اول این چمپ در رول جنگل تونستم 23 تا کیل بگیرم و 12 اسیست داشته باشم ...

خصوصیت اصلی جاروان رو خیلی خلاصه اینطور میکشه گفت : اتک سنگین . قابلیت مانور و حرکت بالا ( رد شدن از موانع مثه دیوار ) . تانکی . قابلیت gank ( خفت کردن ) بسیار بالا به کمک توانایی مانور و حرکات سریعش که اصطلاحا به این قابلیت Gap Closer میگن . و البته ulti که کاملا راه های فرار رو میبنده ( به جز یه سری چمپ های خاص مثه Leblanc , Fizz , kata , zed که البته اونا هم برای فرار کردن بازیکن هدایت کنندشون باید حرفه ای باشه و بتونه در زیر فشار سنگین اتک های شما عقلش برسه و با سرعت بالا ری اکشن نشون بده و گرنه در عرض چن ثانیه تو همون قفس شما تیکه تیکه میشه )

شما با ترکیب E و Q تون میتونین به شدت مشکل ساز بشین واسه دشمن . چه در جنگل چه در لاین برای ازار دادن و چه فرار کردن با اخرین نفس هاتون . در جنگل به راحتی میتونین جا به جا بشین و از دیوار بگذرین و به تروپ های جنگل برسین بدون اینکه مجبور باشین کل دیوارو دور بزنین علاوه بر اون E شما که فک کنم اسمش Demacian Standard باشه علاوه بر کمک به قابلیت مانور شما باعث افزایش اتک اسپید شما میشه که برای جنگل فوق العاده س و در درگیری ها هم به شدت کفه ترازو رو به سمت شما بر میگردونه . passive جاروان که به نوعی Critical هست در دوئل ها و تیم فایت ها و هم در کشتن مانستر های جنگل به کارتون میاد .

در کل جاروان یک پکیج کامل از چمپی هست که هم میزنه هم به سختی میمیره و به سختی میشه ازش فرار کرد و یا تعقیبش کرد .

البته همه اینا لازمه تمرین زیاد و هوش و ذکاوت بازیکن و البته اینترنت درست حسابی هست که لگ باعث نشه کارتون خراب شه .

ببخشید که زیاد شد حرفام . هرچی به ذهنم رسید راجب این چارتا پیک تاپ و جنگل نوشتم . البته خیلی خواستم خلاصه باشه بهرحال واسه هرکدمومشون اگر بخوایم ریز بشین دنیا حرف و تکنیک هست که من خودم هنوز در حال اموزشم . اما همین مقدار فک کنم شما رو فانع کنه که از 80 هزار و خورده ای ایپی تون یه مقدارشو بدین واسه این چارتا .

مرسی

cu in Arena

کاربر مقابل پست martin25 عزیز را پسندیده است: hosein09 (05-11-2015)

کاربر سایت
    دستاوردها:

Summoner ID
    _mehdi_
    Server
    EU Nordic & East
    پسندیده
    1
    مورد پسند : 8 بار در 6 پست
    Rengar

من امروز رنگار رو هم خریدم ... عالیه
    کاربر مقابل پست Mehdi عزیز را پسندیده است: hosein09 (05-14-2015)

مدیر بخش
    دستاوردها:
    OverdriveVeteran5000 Experience PointsRecommendation First ClassSocial
    افتخارات:
    User with most referrers

Summoner ID
    JFMoeini
    Server
    EU West
    پسندیده
    109
    مورد پسند : 321 بار در 171 پست
    Anivia

برای من Nidalee بهترین چمپ بود . فقط 40% Cooldown Reduction میگیری.

Jayce هم خیلیا رو دیدم به عنوان باحال ترین چمپ بازی اننخابش میکنن . تو Lane یکی از قوی ترین چمپاست بیشتر اوقات حریفشو میزنه .

Lee Sin هم خیلی طرفدار داره . فقط یادگیریش یکم سخته .

Riven هم قویه هم بازی باهاش حال میده . فقط یکم بازی باهاش سخته مخصوصا وقتی لگی ...

Shaco یکی از رو اعصاب ترین جانگلر های بازیه ! اگه بازی باهاشو یاد بگیری اشک تیم حریفو در میاری !

Pantheon یکی از بهترین Ganker های بازیه .

Vayne و Kalista بهترین Carry های Late Game اند !

Thresh ابیلیتی های Full Support داره برای خیلی از Carry ها بهترین ساپورته بازیه .

Orianna یکی از بهترین Mid Laner های بازیه تنها مشکلش اینه که راحت کانتر میشه .

Renekton یکی از ( شایدم بهترین باشه ) قویترین Top Laner های بازیه .
    ویرایش توسط Còal : 02-16-2018 در ساعت 03:56 PM
    THE RETURN

ما برگشتیم!

تاپیک های خاک خورده رو بزودی آپدیت میکنم!

Telegram: @Jefflenious
    2 کاربر پست JFMoeini عزیز را پسندیده اند . hosein09 (06-15-2015),Mehdi (06-28-2015)

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین